Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra durumunuzu takip edebilecek, fırsatlardan önceden haberdar olacaksınız ve deneyimlerinizi değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adınız*
Soyadınız*
Birth Date*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluşturarak and KVKK. plitikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Kayıtlı Mısınız?

Giriş

Bursa-İznik Turu

0
Special Offer
Special Offer
İstek Listeme Ekle

Adding item to wishlist requires an account

7460

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hisar İletişim Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

444 59 60

[email protected]

Tur Programı

1.GÜN

Cuma gecesi Hisar Turizm genel merkezi Önünden Toplanıyoruz ve otobüslerimizle İstanbul’dan Bursa’ya doğru hareket ediyoruz. Mudanya’da Osmanlı evlerini ve Tahir Paşa Konağını görüp gezdikten sonra Trilye (Zeytindağı)’na geçiyoruz. Trilye’de Taş Mektep Gezilerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında ise Ulubat Gölüne doğru hareket ediyoruz. Gölyazı Köyü’nden Ulubat Gölü’nü gezmeye başlıyoruz. Göl gezimizin ardından konaklama için otelimize varıyoruz.

2.GÜN

Sabah kahvaltımızın ardın tarihi Cumalıkızık Köyüne hareket ediyoruz. Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşmayı başaran Cumalıkızık Köyü’nü baştan sona doğru geziyoruz. Cumalıkızık Hamamı, Zekiye Hatun Çeşmesi’ni gezdikten sonra Bursa Şehir Merkez’ine doğru hareket ediyoruz. Tophane’de Bursa Manzarasını izledikten sonra Osmanlı Devleti’nin ilk padişahlarından Osman Bey ve Orhan Bey Türbelerini ziyaret ediyoruz. Bursa Saat Kulesi’ni de görüp Uu Camii’yi de ziyaret ettikten sonra Koza Han, İznik Ayasofya Camii, Yeşil Camii, Yeşil Türbe ziyaretlerinden sonra İznik’e hareket ediyoruz. İznik’te Yenişehir Kapısı, Lefke Kapı, İstanbul Kapı, Çiniciler Çarşısı, Süleyman Paşa Medresesi, İznik Çini Vakfı ziyareti ile turumuzu tamamlıyoruz. İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Yolda Aperatif Kahvaltı
  • Öğle yemeği
  • Yolda Aperatif Akşam yemeği
  • Tüm Giriş Ücretleri
  • Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
  • Programda belirtilen tüm transferler
  • Rehberlik hizmetleri
  • Kulaklık Sistemi

Proceed Booking

Biz Sizi Arayalım Hemen Ara