Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra durumunuzu takip edebilecek, fırsatlardan önceden haberdar olacaksınız ve deneyimlerinizi değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adınız*
Soyadınız*
Birth Date*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluşturarak and KVKK. plitikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Kayıtlı Mısınız?

Giriş

İstanbul Turu

0
Price
Price
İstek Listeme Ekle

Adding item to wishlist requires an account

9747

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hisar İletişim Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

444 59 60

[email protected]

Tur Programı
1 Gece 2 Gün
Günübirlik 1. Paket
Günübirlik 2. Paket
 

1. GÜN

Havaalanından gelen misafirlerimizi havaalanından, karayoluyla gelen misafirlerimizi ise Üsküdar’da karşılıyoruz. Evvela Ebu’ Faruk Süleyman Hilmi Tunahan Efendi Hazretlerini ziyaret ettikten sonra Aziz Mahmud Hüdai Hazretlerini ziyaret ediyoruz. Ardından Çamlıca Tepesinde manzaraya karşı güzel bir Kahvaltı. Kahvaltının ardından Yûşa a.s. makamını ziyaret. Ardından Eyüp Sultan Hazretleri ve Eyüp Sultan Camii ziyareti ve Sahabe-i kiram ziyaretleri. Sahabe-i Kiram ziyaretlerini ve Unkapanı’nda Mehmet Emin Tokadî Hazretlerini ziyaret ediyoruz. Fatih Camii’ni Fatih Sultan Mehmet Han’ı da ziyaret ettikten sonra Karaköy’de Yeraltı Camii ve burada metfun Sahabe-i Kiramı ziyaret ediyoruz. Ardından Akşam yemeği ve istirahat için otele transfer.

 

2. GÜN

Otelde yapacağımız kahvaltının ardından Topkapı Sarayı , Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii ve II. Abdülhamid Han hazretlerini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından Kapalı Çarşı da bir saat serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamandan sonra Süleymaniye Camiini ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Tecrübeli rehberimizin sunumuyla 1,5 saat sürecek olan Boğaz Turuna katılıyoruz. Boğaz turunun arkasından Mısır Çarşısını geziyoruz ve turumuzu nihayete erdiriyoruz.

Havaalanından gelen misafirlerimizi havaalanında, karayoluyla gelen misafirlerimizi ise Üsküdar’da karşılıyoruz. Evvela Ebu’ Faruk Süleyman Hilmi Tunahan Efendi Hazretlerini ziyaret ettikten sonra Aziz Mahmud Hüdai Hazretlerini ziyaret ediyoruz. Ardından Çamlıca Tepesinde manzaraya karşı güzel bir kahvaltı. Kahvaltının ardından Yûşa a.s. makamını ziyaret. Ardından Eyüp Sultan Hazretleri ve Eyüp Sultan Camii ziyareti ve Sahabe-i kiram ziyaretleri. Sahabe-i Kiram ziyaretlerinin ardından Unkapanı’nda Mehmet Emin Tokadî Hazretlerini ziyaret. Ziyaretimizin ardından öğlen yemeği için restorana geçiyoruz. Yemeğin ardından Fatih Camii’ni Fatih Sultan Mehmet Han’ı da ziyaret ettikten sonra Karaköy’de Yeraltı Camii ve burada metfun Sahabe-i Kiramı ziyaret ediyoruz.

Bir sonraki turumuzda tekrar buluşmak üzere vedalaşıp turumuzu sonlandırıyoruz.

Havaalanından gelen misafirlerimizi havaalanında, karayoluyla gelen misafirlerimizi ise Sultanahmet’de karşılıyoruz. Sabah Kahvaltımızın ardından Topkapı Sarayı , Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii ve II. Abdülhamid Han hazretlerini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından Kapalı Çarşı da bir saat serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanın ardından Süleymaniye Camiini ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Tecrübeli rehberimizin sunumuyla 1,5 saat sürecek olan Boğaz Turuna katılıyoruz.
Boğaz turunun arkasından Mısır Çarşısını geziyoruz ve turumuzu nihayete erdiriyoruz.

 

Proceed Booking