2019 – 2020 UMRE FİYATLARI

Sizi Arayalım

 

Değerli umrecimiz, 33 yılı aşkın tecrübemiz ve yüz binlerce gönül dostumuz ile çıktığımız bu yolda, on binlerce hacı ve umreciye refakat etmenin sevincini yaşıyoruz. Sadece hizmet ve memnuniyet prensibi ile bugün Türkiye’nin en büyük özel umre acentasıyız.

Umre özlemi duyan herkesin umreye gidebilmesi için titizlikle hazırlamış olduğumuz 2019 – 2020 umre fiyatları listesini inceleyebilirsiniz. Listeden 2 kişilik umre fiyatlarını, 3 kişilik umre fiyatlarını veya aileniz için planladığınız umre programlarının fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

Umreye gitmeye karar veren çoğu kimsenin aklında umre fiyatları oluyor. Acaba Umreye gitsem kaç para tutar? En ucuz umre kaç para? vb. soruları kendimize veya çevremizdekilere soruyoruz. Bu yüzden herkesin bütçesine uygun olması için konsept konsept umre turları fiyatları planlaması yaptık. Ekonomik umre paketlerinde sizin için en uygun umre programlarını derlemeye çalıştık. Ekonomik olmasının yanında Hisar Turizm kalite standartlarından ödün vermemeye gayret ettik. Bu sayede hem maddi ve manevi programları yoğun bir umre yapmış olacaksınız, hemde hesaplı umre deneyimi kazanmış olacaksınız.

Yüksek ilmi değerlerle donatılmış müderrislerimizle, 5 farklı konsepte sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek umre planlarımızı inceleyebilirsiniz. Aşağıda yazan fiyatlar tek kişi fiyatlarıdır.

Kampanyalı Umre

EKONOMİK UMRE TURLARI

Medine-i Münevverede Mescid-i Nebeviye 200-300 mt. mesafede 3-4 Yıldızlı Oteller Mekke-i Mükerreme’de Harem-i Şerife 2,5 – 4 km mesafede servisli 3 yıldızlı oteller Türk aşçılar tarafından taze et ile hazırlanmış ekonomik açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği en iyi umre turu için her 40 kişilik gruba özel ilmi manevi değeri yüksek tecrübeli rehberler, Hisar Sigorta ayrıcalığı ile ekonomik umre paketimizde her umreciye “Seyahat Sağlık Sigortası”

GÜMÜŞ PAKET UMRE TURLARI

Medine-i Münevvere’de Mescid-i Nebeviye 200 mt. mesafede 5 Yıldızlı oteller, Mekke-i Mükerreme’de Harem-i Şerife 200 mt. mesafede 5 yıldızlı oteller, Türkiyenin en iyi umre firması Hisar Turizm, Türk aşçılar tarafından taze et ile hazırlanmış Açık Büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, Tam Teşekküllü ve Lüx Oda hizmeti Son Model Mercedes Travego otobüsler ile transfer ve ziyaretler, Her 40 kişilik gruplara özel ilmi manevi değeri yüksek tecrübeli rehberler, 2020 umresinde her umreciye özel yaptırdığımız “Seyahat Sağlık Sigortası” ayrıcalığı ile unutulmaz umre turları.

ALTIN PAKET UMRE TURLARI

Daha huzurlu bir umre ziyareti için Medine-i Münevverede Mescid-i Nebeviye 50 mt. mesafede 5 Yıldızlı Oteller, Mekke-i Mükerreme’de Harem-i Şerife 50 – 100 mt. mesafede 5 yıldızlı Oteller, Dünya Mutfağından taze et ile hazırlanmış açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, Tam teşekküllü ve lüks oda hizmeti, her umreciye özel bluetooth frekans kulaklık ile rehberlik hizmeti, Mercedes Travego otobüsler ile transfer ve ziyaretler 25-45 kişilik gruplara özel ilmi manevi değeri yüksek tecrübeli rehberlerle her saniyesi maneviyatla yoğrulmuş umre turları Hisar Sigorta ayrıcalığı ile her umreciye “Seyahat Sağlık Sigortası”
 
 

PLATİN PAKET UMRE TURLARI

Hisar Turizm, Hz. Allah’ın ve Rasulullah Efendimiz’in misafirlerine hizmet etme şuuru ile Haremi Şerife yürüme mesafesinde 5 yıldızlı otellerde, her 40 kişiye verdiğimiz seçkin ehil rehberler eşliğinde, onları rahat dinleyebileceğiniz bluetooth kulaklık imkanıyla, her dakikası nakış nakış süslenmiş Lüx umre turlarımızı sizler için planladık.

KURUMSAL UMRE TURLARI

Bayilerinize, müşterilerinize ve çalışanlarınıza özel umre programı yapabilirsiniz. Kurumsal umre ile size özel fiyat teklifimizi almayı unutmayınız.

Önemli Bilgi ve Hatırlatmalar

 • Fiyatlarımız; iki veya üç kişilik odalarda tek kişi fiyatı olup firmamıza net ödenecek tutardır.
 • Gidiş – Dönüş tarihleri ve parkurlar şirketimizin planlamasıdır. Zaruri durumlarda tarihler (+ -) 1,2 gün ve parkurlar değişebilir.
 • Uçuş saatleri program tarihinden üç gün önce yolcuya bildirilir.
 • Umre uçuşlarımızda Medine-i Münevvere İçin kalkıştan en az 3 saat, Mekke-i Mükerreme İçin kalkıştan en az 4 saat önce havalimanında olmak gerekir.
 • Uçuşlarda eşyaların kaybolması durumunda ve uçakların hava şartları veya benzeri durumlarda yapmış oldukları rötarlardan havayolu sorumludur. Eşyası kaybolan yolcular havalimanından ayrılmadan kayıp eşya için havayolu şirketine tutanak hazırlattırılmalıdır.
 • Sağlık Hizmetleri Umre mevsiminde Suudi Arabistan’daki Devlet Hastanelerinde Umrecilere ücretsiz olarak verilmektedir. Yalnız misafirlerimizin devamlı kullandıkları ilaçlar var ise yanlarında götürmeleri gerekmektedir. Özel hastane ve poliklinik hizmetleri ücretlidir. Umrecilerimiz tarafından ödenecektir.
 • Uluslar arası otelcilik kuralları gereği otellere giriş saati 16:00, çıkış saati 12:00’dir
 • Şirketimizden kaynaklamayan sebeplerden dolayı aynı otel mümkün olmadığı durumlarda emsal otellerde konaklama yaptırılacaktır.
 • Planlamamızda belirtilen il ve havalimanlarından kafile oluşmaması halinde gidiş – dönüşler belirlenen ilden yapılacak, oluşan gruplar, iç hatları şirketimizce sağlanarak belirlenen ilden umreye yolcu edilecektir.
 • Otel mesafeleri Mekke-i Mükerreme’de Harem-i Şerife, Medine-i Münevvre’de ise Mescid-i Nebevi’nin avluları baz alınarak yazılmıştır.
 • Çocuklar için odalara, uluslararası standartlar gereği ancak bir ek yatak ilavesi yapılabilir. Yani ikili oda ancak üçlü, üçlü oda ancak dörtlü olabilir. İki ve üzeri çocuğu olup yataklı konaklama isteyen ailelerimizin ayrıntılı bilgi için temsilcimiz ile görüşmeleri gerekir.