Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra durumunuzu takip edebilecek, fırsatlardan önceden haberdar olacaksınız ve deneyimlerinizi değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adınız*
Soyadınız*
Birth Date*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluşturarak and KVKK. plitikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Kayıtlı Mısınız?

Giriş

Hac ve Umre’ye en çok yolcu taşıyan Hisar Turizm’e ödül

THY (Türk Hava Yolları) Harbiye Satış Müdürlüğü’nün THY VIP Salonunda düzenlediği “Hac & Umre Değerlendirme Toplantısı’nda, Liderlik Ödülü heyecanı yaşandı.
Hac ve Umre acentelerinin yer aldığı toplantıya, THY 2. Bölge Başkanı Kerem Sarp, THY Yurtiçi Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat, 1. Bölge Satış Başkan’ı Ziya Taşkent, Kurumsal Pazarlama Başkan’ı Ahmet Oğuz Karakaş da katıldı.

Toplantıda Hac ve Umre konusunda en fazla yolcu taşıyan özel turizm acentelerine ödülleri takdim edildi. Son iki yıldır THY ile en çok Hacı ve Umre yolcusu taşıyan İstanbul Hisar Turizm, birincilik ödülüne layık görüldü. İstanbul Hisar Turizm yetkililerine ödülü THY 2. Bölge Başkanı Kerem Sarp takdim etti.

3 yıldır THY ile en fazla yolcu taşıyan firma unvanını ellerinde tutmalarını, inanç ve insan odaklı bir firma olmalarına bağladıklarını söyleyen İstanbul Hisar Turizm yetkilileri, “Başarımızı; kâr amacı gütmek yerine, Allah-ü Teâlâ’nın ve Rasulullah Efendimizin (S.A.V.) misafirlerine ibadet aşkıyla hizmet etme düsturumuza borçluyuz. Amacımız, Hac ve Umre vazifesini Yüce Allah’ımızın emirlerine ve Rasulullah Efendimizin Sünneti Seniyyesine uygun olarak yaptırmak. ‘Tam Hizmet Tam İbadet’ anlayışıyla yüksek kaliteden taviz vermeden sektörde öncü olmaya devam edeceğiz. Hac ve Umre organizasyonunda en fazla bileti satmaktan daha fazlasını yapıyoruz. Manevi değerlerle donanmış ehil ve tecrübeli kadromuzla, Hac ve Umre ibadetinin maddi ve manevi boyutuyla layıkıyla yerine getirilebilmesi için seferber oluyoruz. En kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmanın gayreti içindeyiz ve mukaddes topraklara ülkemizin birçok şehrinden direk uçuyoruz. Kabe-i Muazzama ve Ravza-i Mutahhara’ya yakın 4 ve 5 yıldızlı otellerde ağırladığımız misafirlerimize, taze ve helal etlerle hazırlanan açık büfe kahvaltı ve akşam yemekleri ile lüks otobüslerle servis imkanı sunuyoruz” dedi.

Proceed Booking