LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.Please make sure that you've used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn't deleted previously.
Logo-Standart-1

Hakkımızda

Hisar Turizm, İnanç odaklı bir firma olarak Hz. Allah’ın ve Rasulullah Efendimiz’in misafirlerine hizmet etme şuuru ile, Sünnet-i Seniyye’ye uygun hizmet anlayışı, yetenekli, tecrübeli ve yüksek ilmi değerlerle donatılmış ehil rehberler eşliğinde, modern dünyanın imkanlarından en iyi şekilde istifade ederek bütün Dünya Müslümanlarına usulüne uygun Hac ve Umre yapma imkanı sunmaktan iftihar eder.
Türkiye genelinde 30 ilde şubesi, binlerce fahri temsilci ve on binlerce gönül dostu ile geniş bir hizmet ağı ile Hac & Umre organizasyonunun yanında yurt dışı kültür turları da düzenleyen A grubu seyahat acentesi belgesine sahip firmamız yurt içi ve yurt dışı bütün dünya ülkelerine bilet satma ve tur organizasyonu yapabilme yetkisine sahiptir.

Misyonumuz

Hac ve Umre ibadetini Sünnet-i Seniyye’ye uygun layıkıyla yaptırmak.

Vizyonumuz

Devrin gelişen yeniliklerini takip eden, Peygamber efendimizin (s.a.v) çizdiği yolda, yüksek ilmi değerlere sahip ehil, yetenekli ve tecrübeli rehberlerimiz ve profesyonel kadromuzla, amatör ruhu kaybetmeden, yüksek organize gücü ve insana hizmet anlayışı ile dünya standartlarında referans bir turizm firması olmak.

Belgelerimiz

Hisar Turizm’in 15 seneye yakın sahip olduğu sosyal yeterlilik belgeleri.
A Grubu Acenta
Yetki Belgesi
Hac Kayıt Belgesi
Acente Belgesi

Çözüm Ortaklarımız

  • IATA
  • Turizm Bakanlığı
  • Türsab
  • Türk Hava Yolları
  • Diyanet İşleri Hac ve Umre İşleri