Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra durumunuzu takip edebilecek, fırsatlardan önceden haberdar olacaksınız ve deneyimlerinizi değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adınız*
Soyadınız*
Birth Date*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluşturarak and KVKK. plitikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Kayıtlı Mısınız?

Giriş

TUR PROGRAMI

1.GÜN ( İSTANBUL – DELHİ – CHANDİGARH )

İstanbul Havalimanı dış hatlar terminali önünde buluşuyoruz. Pasaport kontrol işlemlerinin ardından Delhi’ye hareket ediyoruz. Delhi’ye varışımızla birlikte bizleri bekleyen otobüsümüzle Chandigarh’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için otelimize geçiyoruz Konaklama: Chandigarh

2.GÜN ( CHANDİGARH – SERHEND – DELHİ )

Otelde alınan kahvaltının ardından ziyaretimize Serhend ile başlıyoruz. İmam-ı Rabbani Ahmed-i Faruk-i Serhendî Hazretlerini ziyaret ediyoruz. Ardından Muhammed Ma’sum Hazretleri ve Seyfeddin Arif Hazretlerini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından akşam yemeği ve istirahat için Delhi’deki otelimize geçiyoruz. Konaklama: Delhi

3.GÜN ( DELHİ )

Sabah kahvaltımızın ardından Hace Muhammed Baki Billah hazretleri, Muhammed Nuru’l Bedvanî Hazretleri, Şemsüddin Habibullah Mirza Can-ı Canan Hazretleri, Abdullah-ı Dehlevi Hazretleri, Hafız Ebu Said Sahib Hazretleri’ni ziyaret ediyoruz.

Babür mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan ve 15. yüzyılda Şah Cihan tarafından inşa ettirilmiş olan ve 5 binden fazla insanın çalışarak inşa ettiği Cuma Mescidini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından akşam yemeği ve istirahat için Delhi’deki otelimize geçiyoruz. Konaklama: Delhi

4.GÜN ( DELHİ – AGRA )

Sabah kahvaltımızın ardından ziyaretimize Delhi’nin en ikonik yapılarından biri olan Kutub Minar ile başlıyoruz. Kutub Minar 800 yıldan uzun bir süredir Hindistan’da var olan en kadim islam eserlerinden biri olma özelliğini taşıyor. 72 metre uzunluğunda kırmızı tuğlalardan inşa edilmiş bu minare aynı zamanda Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Bu eşsiz yapının ardından ziyaretimize Ludigard Parkı ile devam ediyoruz. Nizamüddin Evliya Hazretlerini ziyaret ediyoruz. Bir miktar serbest zamanın ardından Agra’ya doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için Agra’daki otelimize geçiyoruz. Konaklama: Agra

5.GÜN ( AGRA – JAİPUR )

Sabah kahvaltımızın ardından ziyaretlerimize dünyanın 7 harikasınsan biri olan meşhur Tac Mahal ile başlıyoruz. Bembeyaz rengi, muhabbetin timsali ve eşsiz mimarisiyle Tac Mahal’i keşfediyoruz. Yine Babür imparatorluğu tarafından inşa edilmiş 16. yüzyıl eseri olan Agra Kalesine çıkıyoruz. 9 metre genişliği 22 metre yüksekliğindeki iç duvarıyla bütün haşmetini gösteren kaleyi keşfediyoruz.

Hindistan’ın gözde mekanlarından biri olan aynı zamanda doğal güzellikleriyle mimari eserlerinin harika bir uyum içinde olduğu Fatehpur Sıkri’yi görüyoruz. Bu bölgede Selim Çiştî Hazretlerini ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için Jaipur’daki otelimize geçiyoruz. Konaklama: Jaipur

6.GÜN ( JAİPUR – DELHİ )

Sabah kahvaltımızın ardından tarihi Jaipur şehrini keşfe başlıyoruz. Jaipur’un simgelerinden biri sayılan tarihi Amber Kalesi’ni görüyoruz. Su havuzları, benzersiz mimarisi ve eşsiz dokusuyla Jaipur’da fillerle seyahat ediyoruz. Fil turumuzun ardından Jantan Mantar’a hareket ediyoruz.

Jantan Mantar’da tarihi astronomi merkezini gördükten sonra Delhi’ye doğru hareket ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından akşam yemeğimizi alıyoruz. Delhi’ye doğru hareket ediyoruz. Konaklama: Delhi

7.GÜN ( DELHİ )

Sabah kahvaltımızın adından Delhi’deki ziyaretlerimize devam ediyoruz. Panoromik Delhi turumuzun ardında serbest vakit geçiriyoruz. Serbest vaktimizin ardından Delhi havalimanına hareket ediyoruz. Pasaport ve valiz işlemlerimizin ardından Tarifeli sefer ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

8. GÜN (DELHİ – İSTANBUL)

Tarifeli İstanbul seferimiz ile İstanbul’a varıyoruz. Bir sonraki programlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Hizmetlerimiz

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • THY ile İstanbul-Delhi / Delhi-İstanbul uçak bileti
 • 6 gece 4* otellerde konaklama
 • Programda belirtilen gezi ve ziyaretler Havalimanı karşılama ve uğurlama
 • Açık büfe 7 sabah kahvaltısı ve 7 akşam yemeği
 • Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
 • Hisar Turizm Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Yerel rehber hizmeti
 • Hisar turizm hediyelikleri
 • Araç içi su ikramı
 • Rehber kulaklık hizmeti
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Müze ve ören yeri girişleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Şahsi harcamalar
 • Otel ekstraları
 • Öğle Yemekleri
 • Programda belirtilmeyen tur ve transferler
 • Yurt dışı çıkış harç pulu
 • Şahsi harcamalar
 • Hindistan vizesi
 • Türkiye’nin her yerinden bağlantı uçağı

ÖNEMLİ NOTLAR

Seyahatinizin konforlu geçmesi ve ziyaretlerden tam istifade edebilmeniz için; Seyahatiniz öncesinde istirahat etmeye özen göstermelisiniz.

Seyahate çıkmadan önce pasaportunuzun yanınızda olduğundan emin olmalısınız. (Pasaportunuzun seyahatinizden döneceğiniz tarih itibariyle en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.)

İhtiyaç duyduğunuz ilaçları yanınıza almayı unutmayın.

Otel odasında kullanmak üzere terlik, İhtiyaç halinde kullanmak üzere el çantanızda seccade ve şahsi harcamalarınız için bir miktar döviz bulundurabilirsiniz.

Frekans cihazlar için kablolu kulaklık ve tur esnasında rahat edebilmek için yürüyüş ayakkabısı almalısınız.

Turlarımızda yemekler ilk gün akşam yemeği ile başlayıp son gün sabah kahvaltısıyla sona ermektedir. Ayrıca öğle yemeği servisimiz olmadığı için tur esnasında atıştırmak üzere atıştırmalık yiyecek getirebilirsiniz.

Seyahate çıkmadan önce gideceğiniz şehrin hava durumunu mutlaka kontrol ederek kıyafet tercihinde bulunabilir İhtiyaç halinde şemsiyenizi yanınıza alabilirsiniz.

Yurtdışı çıkış harç pulunu Havalimanı’ndan temin etmeyi unutmayınız.

İç Hat aktarması bulunan yolcularımızın uçuşlarına mutlaka riayet etmesi gerekmektedir. Bağlantılı iç hat uçağı kullanılmadığı zaman yurtdışı bileti de iptal olmaktadır

Yurtdışı uçuşlarımızda uçuş saatinden en az 3 saat önce havalimanında hazır şekilde bulunmanız gerekmektedir

Bagaj hakkınız için kabin bagajı 8 uçak altı bagajı için 30 kilogram sınırı vardır. Bu sınırlar havayolu şirketilerine göre ve uçuş gerçekleştireceğiniz şehre göre değişiklik gösterebilmektedir.

Makas, tırnak makası gibi kesici ve delici maddelerin yanında parfüm ve ilaç gibi sıvı içerikli eşyaların uçağın altındaki bagaja verilmesi gerekmektedir.

Mücbir bir sebep olmadığı müddetçe gezilecek yerler sabit kalmak koşuluyla hava durumu, trafik, uçuş saati ve parkurları gibi sebeplerden dolayı rehberimiz tur akışında ve güzergahında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

TUR ŞARTNAMESİ

UÇAKLAR VE BİLET

 1. Hisar Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir. Bu sebeple tüm seyahat saatlerinin uçuştan 48 saat evvel teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuşla ilgili tüm güncel bilgileri Hisar Turizm şubelerimizden ve ilgili personellerimizden öğrenebilirsiniz.
 2. Tura katılım için Hisar Turizm tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Hisar Turizm sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 3. Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Hisar Turizm’e bildirilmelidir.
 4. Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 30 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Hisar Turizm’in sorumluluğunda değildir.
 5. Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 6. Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Hisar Turizm havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Hisar Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 7. Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun (üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.
 8. Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

OTELLER

 1. Triple odalarda genellikle (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür. Ayrıca Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
 2. Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 3. Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. ( bazı ülkelerde 09:00’dur)

VİZE VE PASAPORT

 1. Hisar Turizm, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Hisar Turizm’in sorumluluğunda değildir.
 2. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
 3. Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

TURLAR

 1. Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre turların sırasında ve günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
 2. Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
 3. Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
 4. Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 5. Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

DİĞER HUSUSLAR

 1. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 2. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Hisar Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

Proceed Booking

Biz Sizi Arayalım Hemen Ara