Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra durumunuzu takip edebilecek, fırsatlardan önceden haberdar olacaksınız ve deneyimlerinizi değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adınız*
Soyadınız*
Birth Date*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Hesap oluşturarak and KVKK. plitikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Kayıtlı Mısınız?

Giriş

EDİRNE ÇANAKKALE TURU

1.GÜN

Edirne’de ilk olarak sırasıyla Eski Cami, Çelebi Mehmet Bedesteni, Rüstempaşa Kervansarayı, Semiz Ali Paşa çarşısı, Edirne Kale kalıntıları, Üç şerefeli Camii sonrasında Edirne’nin simgesi Selimiye camiini ziyaret ediyoruz. Camii içi anlatımından sonrası Mimar Sinan’ın Balmumu heykelinin de bulunduğu Edirne Türk İslam eserleri Müzesi, Kırkpınar Alanı, Adalet Kulesi, Beyazıd Camii, Beyazıd İmareti, Beyazıd Şifahenesi, Beyazıd Tıp medresesi sonrasında Otobüslerimize binip Karaağaç mevkine hareket Karaağaç’ı görülmesi ve Edirne de alınan akşam yemeğinin ardından Çanakkale’ye hareket.

2.GÜN

Otelde alınan kahvaltının ardından Kilitbahir’e hareket. Kilitbahir kalesi, Namazgah tabyası, Seyid onbaşı anıtı ve Mecidiye tabyası, Havuzlar şehitliği, Şahindere Şehitliği, Seddülbahir, İlk şehitler anıtı, Ertuğrul tabyasını, Yahya Çavuş Anıtı, Arı burnu, 57 Alay şehitliği, Bomba sırtı, Conk bayırı, Kanlısırt, Mehmetçiğe saygı anıtı, Tekçam anıtı, Çanakkale tanıtım merkezi

Proceed Booking